AKCESORIA BIUROWE

NOTATNIK A4 Z UCHWYTEM OFM-020 B

Kod produktu: OFM-020 B
kolor naturalny, brązowy
Warianty:

Kolor naturalny

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 185.00PLN

Kolor brązowy

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 185.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NOTATNIK A4 Z UCHWYTEM NA KARTKI
Notatnik -  niezbędnik towarzyszący każdemu już od czasów szkolnych. Noszony w teczce, torbie czy plecaku, nadal z powodzeniem wypiera laptop czy tablet, utrzymując szerokie grono miłośników pisma odręcznego. Szczególnie upodobany przez osoby starsze, które nie chcą odchodzić od tradycyjnych sposobów przekazywania informacji.

Notatnik ten dedykowany jest dla osób aktywnych, które mając go pod ręką mogą szybko zapisać ważne informacje. Z takim niezbędnikiem bez problemu możesz poprowadzić swój wymarzony biznes lub zanotujesz najważniejsze wiadomości podczas wykładu, czy też najbliższe terminy firmowych spotkań. Wbudowany uchwyt na kartki sprawi, że wszystko będziesz mieć utrzymane w jak najlepszym porządku i szybko i bez problemu odnajdziesz ważne dla siebie zapiski.

Notatnik w formacie A4 wykonano z ogromną dbałością o szczegóły. Okładka imituje drewno korkowe z dokładnym odwzorowaniem wszystkich jego cech charakterystycznych. W sprzedaży dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych -  naturalnym oraz ciemnobrązowym.

Kolor: naturalny. brązowy