NASZYJNIKI

NASZYJNIK FH-SJ 2003

Kod produktu: FH-SJ 2003
NASZYJNIK FH-SJ 2003
Cena:85.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NASZYJNIK PLECIONY ZE "ZŁOTYM SERCEM"
Oryginalna, niepowtarzalna biżuteria od lat fascynuje kobiety w każdym wieku. Już od najmłodszych lat dziewczynki sięgają do puzderek mam, aby przymierzyć ich kolczyki czy pierścionki. Jednym z bardziej ciekawych elementów biżuterii są z pewnością wszelkiego rodzaju naszyjniki i kolie.

Prezentowany naszyjnik, zaprojektowany i wykonany przez znaną portugalską firmę, to jeden z przykładów ozdób, które każda kobieta powinna mieć w swojej kolekcji. Niezwykle precyzyjnie wykonany, pleciony naszyjnik, przyciąga wzrok przede wszystkim oryginalnym designem. Panie będą dodatkowo zainteresowane niezwykłym wisiorkiem w kształcie serca. Wykonany z metalu, ozdobiony licznymi detalami, stanowi piękny element biżuteryjny. Jego staranne i eleganckie wykonanie nie pozostawia wiele do życzenia.

Ten naszyjnik to doskonały przykład na to, jak niewielkim kosztem można urozmaicić cały swój strój, codzienny lub elegancki. Ozdoba przyciągnie zazdrosne spojrzenia niejednej koleżanki, ale może też stanowić piękny upominek dla bliskiej osoby.

Tylko jeden rozmiar
Kolor: naturalny