NASZYJNIKI

NASZYJNIK FH-ART 1033

Kod produktu: FH-ART 1033
kolor naturalny
Cena:120.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NASZYJNIK Z OWALNYMI METALOWYMI KORALIKAMI
Są ludzie którzy cenią sobie prostotę i unikalność, w kwestii biżuterii. Takie osoby z pewnością ucieszy naszyjnik z owalnymi koralikami. To naszyjnik, który odznacza się wysoką jakością wykonania. Jest starannie tworzony, wykonywany ręcznie. Jego podstawą jest rzemyk, wykonany z naturalnego korka. Rzemyk jest podwójny, tak by można było pomiędzy nimi założyć metalowe ozdoby. Jego kolor jest naturalny, łatwo więc dopasowuje się do różnych ubrań.
 
Metalowe ozdoby, są w kolorze srebra. To koraliki, w tej samej wielkości. Są bardzo błyszczące i lśniące, co jest ich sporym atutem. Pomiędzy nimi znajdują się metalowe pierścienie, które utrzymują te ozdoby w jednym miejscu. Zapięcie również jest metalowe i niezwykle dyskretne, co wpływa na popularność tego produktu.

Naszyjnik z koralikami, idealnie będzie się nadawał na prezent. Można go podarować na dowolną okazję, a na pewno wpadnie w gust osoby obdarowanej. Jego cena jest niska, więc także przypadnie każdemu do gustu, niezależnie od możliwości finansowych.

Tylko jeden rozmiar
Kolor: naturalny