BIŻUTERIA

NASZYJNIK FH-ART 1020 B

Kod produktu: FH-ART 1020 B
kolor naturalny
Cena:100.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NASZYJNIK PLECIONY Z TRZEMA KOLOROWYMI PIERŚCIENIAMI (SREBRNY/ZŁOTY/RÓZOWE ZŁOTO)
Każdy kto szuka interesującej propozycji na prezent, niezależnie od tego czy chce obdarować kobietę czy mężczyznę, powinien się zainteresować biżuterią ręcznie robioną HandMade, która znajduje się w ofercie sklepu Portugalka. Jedną z wyjątkowych opcji wśród takiej biżuterii, jest naszyjnik z kolorowymi pierścieniami. Podwaliną tego naszyjnika jest pleciony rzemyk, wykonany z naturalnego korka. To bardzo mocny rzemyk, który przetrwa każde warunki. Jest on dostępny w kolorze naturalnym i w kolorze brązowym.

Jego centralną ozdobą są metalowe pierścienie, w różnych kolorach. Są to pierścienie różowe, srebrne i złote. Są ze sobą ściśle połączone, przez co tworzą jedną spójną ozdobę. W ofercie występuje tylko jeden rozmiar tego naszyjnika, co jest ważną informacją. Jego zapięcie jest w kolorze złota, dyskretne i eleganckie, a przy tym łatwo się je zapina.
Naszyjnik ten cieszy się dużą popularnością, jest stylowy i gustowny, trudno by komuś nie przypadł do gustu. Zakupy na stronie sklepu są łatwe i przyjemne dla każdego.

Tylko jeden rozmiar
Kolor: naturalny, brązowy