BIŻUTERIA

NASZYJNIK FH-ART 079

Kod produktu: FH-ART 079
kolor naturalny
Cena:140.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NASZYJNIK KRÓTKI Z DUŻYM METALOWYM, SREBRNYM SERCEM
Naszyjnik jest piękną ozdobą, którą można nosić do każdego stroju i do każdego typu urody. Naszyjniki mogą być niezwykle różnorodne, gdyż gusta w tej kwestii są bardzo urozmaicone. Gdy ktoś szuka propozycji godnej uwagi, nowoczesnej i stylowej w tej kwestii, to zainteresuje go naszyjnik z srebrnym sercem. To co wyróżnia ten naszyjnik, to materiał z jakiego jest on wykonany. Jego głównym budulcem jest naturalny korek, czyli bardzo innowacyjny produkt, jeśli chodzi o biżuterię.

Rzemyk z korka jest cienki i delikatny, a poza tym bardzo lekki. Jest w kolorze naturalnym, czyli jasno brązowym, co pozwala go dopasować do różnych strojów. Największym walorem tego akurat naszyjnika, jest jego duża przywieszka w kształcie serca. Serce jest wykonane z metalu mieniącego się różnymi kolorami. Jest niezwykle efektowne i bardzo stylowe. Zapięcie naszyjnika jest dyskretne i eleganckie, co dodaje mu stylu.

Taki naszyjnik idealnie nadaje się na prezent dla ukochanej osoby. Każda kobieta będzie zachwycona takim podarunkiem, bo będzie on świadczył o uczuciu osoby obdarowującej.

Tylko jeden rozmiar

Kolor: naturalny