BIŻUTERIA

NASZYJNIK FH-ART 030

Kod produktu: FH-ART 030
kolor naturalny
Cena:95.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NASZYJNIK GYPSY
Jednym z najbardziej popularnych pomysłów na prezent, jest biżuteria. Zważywszy na to, że obecnie w sklepach jest bardzo wiele rodzajów biżuterii, szukając czegoś szczególnego dla bliskiej osoby warto zajrzeć na stronę sklepu z biżuterią ręcznie robioną, wyjątkową i niepowtarzalną.

Dostępny jest tu niesamowity naszyjnik o nazwie Gypsy, który każdemu wpadnie w oko. To naszyjnik, który jest wykonany z dużą starannością. Składa się z rzemyka wykonanego z korka, w naturalnym jasnym kolorze, a także z elementu dekoracyjnego, jakim są trzy metalowe kółka. Na tych ozdobnych kółkach, są ręcznie malowane wzorki w kolorze czarnym, co sprawia że naszyjnik jest tym bardziej wyjątkowy. Naszyjnik ten ma raczej codzienny charakter, jednak jeśli ktoś się lubi wyróżniać, to może go założyć także na bardziej uroczystą okazję.

To wyjątkowa propozycja na prezent, która z pewnością każdego ucieszy. Każdy doceni taki wyszukany i elegancki prezent, szczególnie jeśli lubi nosić biżuterię na co dzień. Jego cena jest dosyć umiarkowana, co wpływa na jego popularność.

Tylko jeden rozmiar
Kolor: naturalny