BIŻUTERIA

NASZYJNIK FH-ART 012

Kod produktu: FH-ART 012
kolor naturalny
Cena:95.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NASZYJNIK Z MAŁYM METALOWYM SREBRNYM SERCEM
Klasyczny kształtem a jednocześnie nietuzinkowy poprzez nietypowe połączenie materiałów, z jakich ten naszyjnik został wykonany. Ciepło i chłód to genialne połączenie zimnego metalu zawieszki i wykończenia w kolorze srebra, z ciepłym naturalnym wykończeniem podwójnego naszyjnika imitującym rzemyk przyciąga uwagę i świadczy o indywidualnym charakterze kobiety, która go będzie nosić.

Srebrne serce jak i pozostałe elementy wykończenia są bardzo nietypowe i stanowią piękny spójny element. Dodatkowym atutem tego ślicznego naszyjnika jest nietypowe i nowoczesne zapięcie, które wykonane również jest ze srebra. Gwarantuje to niezawodność i pewność, że nigdy takiego naszyjnika nie zgubimy. Każdy element metalowy ma wykończenie na wysoki połysk, co daje spójny wygląd, jako całości.

Naszyjnik idealnie nadaję się na prezent dla ukochanej kobiety i z pewnością taki prezent wprawi ją w zachwyt. Doskonale nada się do kreacji wieczorowej jak i na codzienne wyjścia to właśnie dzięki temu ten naszyjnik jest taki wyjątkowy.

Tylko jeden rozmiar
Kolor: naturalny