BIŻUTERIA

NASZYJNIK FH-ART 009

Kod produktu: FH-ART 009
kolor naturalny
Cena:50.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NASZYJNIK PODWÓJNY ZE ŚLIMAKOWYM ZAMKNIĘCIEM
Wspaniała biżuteria dla każdej kobiety. idealnie nadająca się na każdą okazję – tą wyjątkową i niepowtarzalną jak również tą zupełnie codzienną. Dzięki zastosowanym materiałom każda z kobiet odnajdzie w tej biżuterii coś dla siebie.

Podstawa została wykonana z materiału perfekcyjnie przypominającego rzemień w kolorze naturalnym co jest dodatkowym atutem w przypadku tego modelu. Podstawa jest podwójnie zaplatana wokół szyi co daje użytkowniczce dodatkowe możliwości. Dzięki takiemu zastosowaniu podstawy – dłuższego niż normalnie - kobieta ma możliwość dopasować długość biżuterii do zaistniałej sytuacji. Rozwinięta, dłuższa idealnie nadaje się na codzienne okazje i sytuacje. W momencie zaplecenia podwójnego na szyi mamy do czynienia już ze stylizacją wieczorową.

Główny element ozdobny jest jednocześnie zapięciem naszyjnika jest to wykonane z metalu w kolorze srebra zapięcie w kształcie ślimaka. Biżuteria jest idealna dla kobiet w ciągłym ruchu, nie lubiących często zmieniać naszyjników, a gdzie wystarczy prosty zabieg aby zmienić charakter noszonej biżuterii.

Tylko jeden rozmiar
Kolor: naturalny