WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

MISKA Z UCHWYTEM CV-011

Kod produktu: CV-011
kolor naturalny
Warianty:

Miska roz. 3

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 45.00PLN

Miska roz. 4

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 60.00PLN

Miska roz. 5

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 75.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
MISKA Z UCHWYTEM
Każą kuchnia powinna mieć swój własny styl i design. Niejednokrotnie bardzo prosto to uzyskać dzięki kilku małym drobiazgom. Dlatego też trzeba zwracać uwagę na każdy najmniejszy detal w naszej kuchni.

My mamy zaszczyt zaprezentować państwu właśnie coś takiego.. Element każdej kuchni stanowią miski. To tylko od nas samych zależy, w jakim stylu je dobierzemy. Na rynku jest ich wiele jednak my prezentujemy miskę nie tylko użyteczną, ale i stylową. Jak widać na zamieszczonym zdjęciu miska jest profilowana na kształt łyżki, gdzie jej zakończenie jest świetnie zaprojektowanym uchwytem. Nasze miski występują w jednym kolorze - naturalnym - dzięki temu możliwe jest dopasowanie ich do każdej kuchni. Posiadają także trzy rozmiary - najmniejszy 3, średni 4 oraz duży 5.

Jak sami Państwo widzą na fotografii, miski są idealnie wyprofilowane. Nadają się do każdej kuchni nie tylko, jako narzędzie, ale także, jako element dekoracyjny. Skończył się czas misek starych i porysowanych - czas na nowe - wytrzymałe, solidne, użyteczne, a przede wszystkim świetnie wyglądające. Każdy ze znajomych zapragnie Państwa misek, a wtedy nic nie stoi na przeszkodzie gdyż idealnie nadają się na prezent.

Rozmiar: 3/4/5
Kolor: naturalny