INNE

LUSTERKO ARTELUSA 304

Kod produktu: ARTELUSA 304
ARTELUSA 304
Cena:50.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
LUSTERKO ZAMYKANE
Każda kobieta uwielbia je mieć pod ręką a bardzo często wręcz musi je mieć pod ręką. To zamykane lusterko, które jest w prześlicznej naturalnej obudowie korkowej doskonale pasuje do eleganckiej damskiej torebki.

Ozdabia je nietypowe połączenie świecącego metalu w kolorze srebra z naturalnym materiałem z korka, który umieszczony jest na obudowie. Bardzo trwałe materiały, jakie zostały użyte do produkcji sprawiają, że będzie nam długo służyło. Lusterko ma średnicę 6 i pół centymetra, przez co bardzo dobrze leży w dłoni, ale i jest funkcjonalne dzięki temu, ponieważ swobodnie można go użyć do poprawy makijażu albo po prostu przejrzeć się w nim. Posiada eleganckie zamykanie chroniące je przed stłuczeniem porysowaniem czy chociażby zabrudzeniem.

Doskonale nadaje się na prezent, ale i na drobny upominek bez okazji każda kobieta w swojej torebce posiada lusterko a to jest inne, nietypowe i przyciąga wzrok. Dzięki użytym materiałom wybija się na tle powszechnie dostępnych lusterek, to jest nietypowe i piękne zarazem.

Rozmiar: ø 6,5cm
Kolor: naturalny