WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

LAMPA BAZA CV-022

Kod produktu: CV-022
kolor naturalny
Cena:320.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
LAMPA BAZA BEZ ABAŻURU
Idealna kompozycja do wnętrza naszego salonu czy też sypialni. Do bazy naszej lampy możliwe jest zamontowanie każdego rodzaju abażuru, dzięki czemu możemy uzyskać naprawdę ciekawe efekty.

Jak widać na załączonej fotografii, baza wykonana jest z drewna, a jej wymiary to 14 centymetrów na 40 centymetrów na 14 centymetrów co daje bardzo dobry wynik.Warto zauważyć, że dzięki odpowiedniej stylizacji mamy wrażenie jakbyśmy mieli w domu kawałek prawdziwego drewna, świecącego się – a to już według naszego uznania, jeżeli chodzi o kolor – na jego szczycie. Dodaje to niezmiernego uroku pomieszczeniu w którym przyjdzie się jej znaleźć.

Baza lampy idealnie sprawuje się do każdego rodzaju wnętrza, nadaje mu trochę surowości. Jednakże najlepiej pasuje do wnętrz wykończonych drewnem, gdzie stanowi zwieńczenie całości. Baza idealnie nadaje się na prezent, gdyż wtedy to od osoby obdarowanej zależy jaki abażur dobierze i w jakim stylu dalej się ukierunkowuje – a to już jest pole do popisu dla każdego obdarowanego.

Rozmiar: 14x40x14cm
Kolor: naturalny
Podobne do
Podobne do
Pasujące do
Pasujące do