INNE

KRAWAT FH-GRA 001

Kod produktu: FH-GRA 001
kolor naturalny; model 1
kolor naturalny; model 1kolor naturalny; model 3
Warianty:

Kolor naturalny; model 1

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 100.00PLN

Kolor naturalny; model 3

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 100.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
KRAWAT WIĄZANY/NA ZAPIĘCIE
Niejeden przedsiębiorczy mężczyzna codziennie pokonuje wiele trudności podczas prowadzenia swojej firmy. Do podtrzymania pozytywnego wizerunku organizowane są spotkania, kolacje dla pracowników, czy pilne i wyczerpujące narady w gronie doradców. Bez względu na sytuację, mężczyzna zawsze powinien prezentować się świeżo i elegancko.

Produktem, który zwróci na siebie szczególną uwagę jest ten oto wyjątkowy krawat. Wykonano go z przyjemnego w dotyku materiału, imitującego strukturę drewna korkowego. Krawat przykuwa wzrok starannym odwzorowaniem jasnego drewna -  są na nim nieregularnie porozrzucane plamki czy też delikatne przebarwienia.

Krawat dostępny jest w dwóch modelach, jeden z nich można sprawnie i szybko założyć na koszulę za pomocą sprytnie umieszczonego zapięcia. Nie zmarnujesz już ani chwili na żmudne wiązanie krawata, którego efekty różne bywają w skutkach i przysparzają niepotrzebnych nerwów. Ten krawat to dodatek świadczący o klasie i dobrym guście biznesmena oddanego swojej firmie.

KRAWAT WIĄZANY - model 01
Tylko jeden rozmiar
Kolor: naturalny
KRAWAT NA ZAPIĘCIE - model 03
Tylko jeden rozmiar
Kolor: naturalny