KOSMETYCZKI

KOSMETYCZKA MĘSKA FHM-T016

Kod produktu: FHM-T016
kolor naturalny
Cena:170.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
KOSMETYCZKA MĘSKA
Uważa się, że kosmetyczki przeznaczone są wyłącznie dla kobiet. Skoro jednak istnieją kosmetyki dla mężczyzn, to oczywiste, iż powinna istnieć także kosmetyczka przeznaczona właśnie dla nich.

Ta kosmetyczka przypomina nieco kształtem klasyczne kuferki. Jest odpowiednia zarówno dla osób, które lubią przechowywać kosmetyczkę w szafce, jak i dla tych, które uważają, że może stać w widocznym miejscu. Ten produkt jest wykonany z elastycznego arkusza korkowego. Oznacza to, iż jest niepowtarzalny, dzięki unikalnemu i naturalnemu wzorowi. Praktyczne zamykanie kosmetyczki daje pewność, iż nic nie wysypie się ze środka. Dzięki odpowiedniemu wykonaniu można ją przenosić w niezwykle prosty sposób, ponieważ posiada ona specjalny uchwyt.

Jeśli chcemy zdecydować się na zrobienie z niej prezentu dla kogoś, nie trzeba się przejmować jej przeznaczeniem, które wynika z nazwy. W końcu także kobiety niekoniecznie trzymają w kosmetyczkach wyłącznie kosmetyki. To doskonały podarunek, ponieważ można go wykorzystać w niemal dowolny i praktyczny sposób.

wymiar: 22x13x10 cm
kolor: naturalny
Podobne do
Podobne do