KOSMETYCZKI

KOSMETYCZKA MAŁA FHM-T015 CR

Kod produktu: FHM-T015 CR
kolor biały
Warianty:

Kolor biały

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 95.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
KOSMETYCZKA DAMSKA MAŁA
Kosmetyczka o niewielkich wymiarach wykonana z naturalnego materiału. Faktura korka przypomina wyglądem drewno, dlatego idealnie nadaje się dla każdego, kto ceni naturalne i oryginalne rozwiązania. Dzięki technice wykonania każdy produkt wykonany z elastycznego arkusza korkowego jest niepowtarzalny.

Praktyczna i elegancka forma pozwala na komfortowe wykorzystanie kosmetyczki – zmieszczą się w niej potrzebne rzeczy, a i ją samą można przechowywać wygodnie. Dzięki starannemu wykonaniu ta kosmetyczka sama w sobie może być ozdobą.

Zamykanie na suwak to gwarancja bezpieczeństwa przedmiotów znajdujących się w środku i pewność, że na przykład wysypany puder nie ubrudzi ubrań znajdujących się w tej samej walizce. Kosmetyczka odpowiednia dla osób, które cenią naturalność w materiałach i kolorach. Ciekawa forma sprawia, że jest to idealny prezent, który można zrobić koleżance lub sobie. Sposób wykonania kosmetyczki sprawia, że każda z nich ma nieco odmienny wzór, a wszystkie kobiety pragną mieć coś niepowtarzalnego.

wymiar: 17x12x8 cm
kolor: naturalny, brązowy, biały