KOSMETYCZKI

KOSMETYCZKA DUŻA FHM-T017

Kod produktu: FHM-T017
kolor naturalny
Cena:140.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
KOSMETYCZKA DAMSKA DUŻA
Ta kosmetyczka to odpowiedni prezent dla osób, które cenią sobie interesujący design. Została ona wykonana z materiału, który nieczęsto jest używany do produkcji kosmetyczek – naturalnego korka. Dzięki takiemu rozwiązaniu kosmetyczka posiada oryginalny wzór, który jest nie do podrobienia. Dzięki temu, że posiada uchwyty, może być także noszona w taki sposób, jak zwykła torebka.

Ta kosmetyczka świetnie sprawdzi się w domu, jako niezwykle ładne miejsce przechowywania wszelkich podkładów i cieni. Można użyć jej także do przechowywania innych rzeczy – dzięki swojemu oryginalnemu wyglądowi stanowić będzie oryginalną dekorację. Nie ma więc potrzeby, by trzymać ją w szafce.

To nie jedyna zaleta tego produktu. Dzięki bezpiecznemu zamykaniu na suwak wszystkie włożone rzeczy pozostaną w środku. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku podróży lub przenoszenia kosmetyczki, kiedy istnieje ryzyko, że kosmetyki rozsypią się, brudząc wszystko dookoła. W tej sytuacji dobre zamknięcie to podstawa. Dlatego warto zdecydować się na taki prezent już dziś.

wymiar: 28x17x13 cm
kolor: naturalny
Podobne do
Podobne do