WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

KOREK DO WINA ARTELUSA 301

Kod produktu: ARTELUSA 301
kolor naturalny
Cena:15.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
KOREK DO WINA Z ŻOŁĘDZIEM
Jedyny tak oryginalny i niepowtarzalny przedmiot, który będzie zwieńczeniem domowej kolekcji. Prezentujemy Państwu korek do wina wykonany w najwyższej jakości, a zarazem dbałości o szczegóły. Korek do wina wymiary 9 centymetrów na 4,5 centymetra.

Jak możemy zaobserwować na fotografii, zachowana została dbałość o najdrobniejszy szczegół. Podstawą jest lite drewno, a na szczycie przymocowany został żołądź jako zwieńczenie całości. Daje to niezwykle innowacyjny design, tak bardzo pożądany w obecnych czasach. Korek ze względu na swój design idealnie nadaje się do każdego domu. Posłuży nam jako ozdoba butelki podczas uroczystej kolacji, czy też jako wspaniała ozdoba wina, zamkniętego w dzbanie.

Unikatowe wykonanie sprawi, że zachwycimy nim każdego z naszych gości, wzbudzając zarazem podziw i zazdrość. Korek do wina idealnie nadaje się na prezent dla prawdziwych koneserów, lubiących delikatne winne smaki i nie tylko. Dzięki niemu sprawimy, że czyjś lub też nasz własny barek zyska unikatową ozdobę.

Rozmiar: 9x4,5cm
Kolor: naturalny