KOPERTÓWKI

KOPERTÓWKA FHU-B2000/W

Kod produktu: FHU-B2000/W
kolor złoto brązowy/bordowy/ciemny granat
kolor złoto brązowy/bordowy/ciemny granatkolor złoto brązowy/bordowy/ciemny granatkolor złoto brązowy/bordowy/ciemny granatkolor złoto brązowy/bordowy/ciemny granat
Cena:630.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
KOPERTÓWKA Kopertówka, jedna z najbardziej lubianych przez kobiety torebek. Podręczna, zazwyczaj niewielka, ale z wielkim zadaniem - pomieścić wszystko co potrzebne. Poza praktycznością, dobra torebka musi się odznaczać pięknem i estetyką wykonania. Torebeczka, którą właśnie podziwiasz łączy obie cechy. Jest czarująca, emanuje subtelnym, naturalnym pięknem. Praktyczny paseczek pozwoli powiesić ją na nadgarstku. Torebeczka jest bardzo ładnie uszyta i starannie wykończona. Ponadto, każda z tych torebek jest inna a to dzięki niezwykłemu materiałowi, z którego ją stworzono. Tym materiałem jest korek portugalski, tworzywo oryginalne, trwałe i piękne.  Niepowtarzalna faktura korka sprawia, ze przedmioty z niego wykonane są jedyne w swoim rodzaju, każdy ma inny rysunek, inną fakturę. To niewątpliwa zaleta, ponieważ większość z nas lubi się wyróżniać. Następną zaletą korka jest jego nieprzemakalność i bardzo łatwa pielęgnacja.
Aksamitna powierzchnia korkowych wyrobów, jego ciepło, sprawią, ze zakochasz się w tej torebce. Pozwól sobie na oryginalność! Nie giń w tłumie!
Wymiary: 30x23x11 cm Rodzaj: saszetka Kolor: trójkolorowa Zapięcie: zatrzask Ilość komór:1 Wnętrze: wykończone podszewką Dodatkowo:wodoodporna, Czyszczenie: woda z mydłem, przetarcie suchą szmatką bawełnianą.
Podobne do
Podobne do