KOLCZYKI

KOLCZYKI FH-SJ 2804

Kod produktu: FH-SJ 2804
kolor naturalny
Cena:55.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
KOLCZYKI Z METALOWYMI CZARNYMI KORALIKAMI
Nowoczesne i bardzo oryginalne kolczyki, dla osób które nie decydują się na standardowe rozwiązania. Połączenie bardzo naturalnych, surowych wręcz materiałów z elegancją daje niesamowity efekt. Podstawę kolczyka stanowi gruby sznur o strukturze do złudzenia przypominającej drewno lub korek, jest to element naturalny. Dodatkowo należy zauważyć, że wspomnianej już naturalności dodaje mu naturalny kolor beżu z lekkim złamaniem ciemniejszych odcieni.

Elementem mocującym w przypadku tego modelu biżuterii jest średniej wielkości element metalowy w kolorze standardowego, tradycyjnego srebra.

To, co wyróżnia te kolczyki na tle wszystkich innych są elementy dekoracyjne zamontowane na podstawie – wcześniej wspomnianej już imitacji korka. Elementami dekoracyjnymi w tym przypadku są dosyć spore czarne korale, które swym wyglądem zbliżone są do czarnych onyksów.  Ciemne elementy osadzone zostały na podstawie metalowej, srebrnej w kształcie do siebie zbliżonej. Kolczyki są idealnym wykończeniem dla wieczorowych kreacji.

Tylko jeden rozmiar
Kolor: naturalny