KOLCZYKI

KOLCZYKI FH-ART 801

Kod produktu: FH-ART 801
kolor naturalny
Cena:75.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
KOLCZYKI ZE SREBRNYMI PIERŚCIENIAMI Z "KRYSZTAŁKAMI"
Bardzo atrakcyjne, niebanalne kolczyki dla osób lubiących niecodzienne rozwiązania. Wykonane z naturalnych materiałów kolczyki średniej wielkości zachwycą nie jedną kobietę. Trzeba zaznaczyć, że podstawa kolczyka, którą jest średniej szerokości rzemyk jest wykonany bardzo fantazyjnie. Jego niecodzienna kolorystyka sprawia wrażenie iż jest to materiał wykonany z bursztynu.

Kolor pomarańczy w połączeniu z ciemniejszymi, brązowymi napryskami jest rzadko spotykanym rozwiązaniem, które zostało zastosowane właśnie w tym modelu. Dodatkowym elementem zdobniczym, który został zastosowany w tym modelu są metalowe pierścienie w  kolorze tradycyjnego srebra. Pierścienie te są o tyle wyjątkowe, że nie mają one gładkiej struktury. Po środku znajduje się pasek pionowy, który został wyłożony białymi kamieniami wyglądem przypominającymi cyrkonie.

Połączenie w całości wygląda imponująco i jest idealnym rozwiązaniem do stylizacji na wielkie imprezy lub dostojne, wieczorowe przyjęcia. Z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie, która lubi odrobinę szaleństwa.

Tylko jeden rozmiar
Kolor: naturalny