WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

FARTUCH HOF-002

Kod produktu: HOF-002
kolor brązowy
Cena:170.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
FARTUCH KUCHENNY
Każda z nas lubi w kuchni porządek i ład. Szczególnie, jeśli chodzi o gotowanie - ciężko sobie wyobrazić wtedy życie bez odpowiedniego fartucha.

Prezentujemy Państwu rzecz niezwykle niezbędną i praktyczną. Nasz fartuch został wykonany z trwałych i wytrzymałych materiałów. Jak Państwo mogą zaobserwować na zamieszczonej fotografii posiada on dwa kolory. Kolor ciemnego brązu jest tutaj motywem przewodnim, natomiast w kolorze naturalnym wykonane zostały wstawki. Fartuch jest niezwykle wytrzymały i uniwersalny. Bardzo dobrze wkomponuje się w naszą kuchnie i nie będzie tylko elementem codziennego użytku - stanie się także częścią wystroju naszej kuchni. Od teraz gotowani tanie się nie tylko przyjemne, ale także bardzo modne.

Nadszedł czas odstawienia na bok starych, bardzo szybko zużywających się fartuchów. Gotowanie z nimi nie było przyjemnością, ale udręką - ciężko było się w nich pokazać znajomym. Teraz jednak, mając fartuch prezentowany na fotografii będziemy mieli okazję zabłysnąć wśród znajomych, gdyż nie będziemy musieli się już więcej wstydzić naszych starych fartuchów.

Rozmiar: 27x21cm
Kolor: brązowy
Podobne do
Podobne do
Pasujące do
Pasujące do