WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

FARTUCH HOF-001

Kod produktu: HOF-001
kolor naturalny
Cena:170.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
FARTUCH KUCHENNY
Idealne zwieńczenie wystroju naszej kuchni. Fartuch jest zaprojektowany w jednym uniwersalnym rozmiarze, dzięki czemu każdy może z niego skorzystać. Jak widać na fotografii, fartuch jest dwukolorowy, całość jest w kolorze naturalnym, natomiast przednia kieszeń i cześć obszyć w kolorze brązowym.

Można śmiało stwierdzić, że moda na stare fartuchy, często wypłowiałe odeszła. Mamy tutaj bowiem do czynienia z fartuchem w nowoczesnym stylu zaprojektowanym tak, aby jak najlepiej przysłużyć się swojemu właścicielowi. Gotowanie teraz stanie się prawdziwą frajdą, gdyż w tak designerskim fartuchu każda potrawa po prostu musi się udać.

Na uwagę zasługuje także fakt, że nie tylko kobiety mogą z niego korzystać, fartuch okazuje się być bowiem idealnym prezentem także dla mężczyzn, którzy lubią dokonywać w kuchni swoich małych rewolucji. Samo wykonanie i wykończenie wpasowuje się idealnie w nowy styl, tak samo jednak fartuch dzięki zastosowanym materiałom i kolorom równie dobrze prezentuje się w kuchniach w starym, drewnianym stylu.

Tylko jeden rozmiar
Kolor: naturalny
Podobne do
Podobne do
Pasujące do
Pasujące do