INNE

ETUI NA PAPIEROSY FHM-F003

Kod produktu: FHM-F003
kolor naturalny
Cena:35.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
ETUI NA PAPIEROSY
Spośród ludzi promujących zdrowy styl życia wielu jest takich, którzy nie potrafią lub nie chcą pozbyć się swoich nałogów. W bogatej ofercie naszego serwisu użytkownicy znajdą odpowiednie akcesoria także dla palaczy. Tym razem polecamy wymyślne etui na papierosy jako drobny podarunek lub podziękowanie, czy dowód wdzięczności.

Etui na papierosy to propozycja dla tych, którzy odprężają się na samą myśl o tym, że za chwilę udadzą się na przerwę zapalić papierosa. Etui stworzono z solidnego materiału imitującego drewno korkowe w naturalnych jasnych odcieniach. Jego wymiary to 10 x 7 cm, natomiast grubość to 3 cm, swobodnie więc pomieszczą najobszerniejszą paczkę papierosów. Etui zamykane jest na elegancki nap w kolorze srebrnym, mocne przeszycia grubą nicią w kolorze kremowym zapobiegają zniszczeniom czy deformacji produktu.

Etui odporne jest na negatywne wpływy aury pogodowej, otarcia lub zadrapania. Jasny kolor z łatwością dostrzegalny jest nawet w najbardziej zapakowanej damskiej torebce, czy biznesowej aktówce przedsiębiorcy.

Rozmiar: 10x7x3cm
Kolor: naturalny