INNE

ETUI NA OKULARY FHM-M010 B

Kod produktu: FHM-M010 B
kolor naturalny
kolor naturalnykolor brązowy
Warianty:

Kolor naturalny

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 85.00PLN

Kolor brązowy

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 85.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
ETUI NA OKULARY Z METALOWYM ZAMKNIĘCIEM
Wzrok to jeden z tych zmysłów, bez którego chyba najtrudniej byłoby nam się obejść. Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, zdradzają niemal wszystkie emocje, można wyczytać w nich smutek czy dojrzeć wesołe iskierki radości. Jednak siedzący tryb pracy przed komputerem sprawia, że oczy szybciej się męczą, wtedy niezbędna jest wizyta u okulisty i zakup okularów korekcyjnych.

Jeśli już mamy odpowiednio dobrane okulary, warto zainwestować w porządne etui, które przechowa nasze oprawki. Etui, które prezentujemy na zdjęciach, wykonano z solidnego materiału imitującego drewno korkowe. Etui ma wymiary 8,5 x 17 x 2 cm i jest dostępne w sprzedaży w dwóch kolorach: jasnym drewnianym oraz brązowym. Produkt zatrzaskiwany jest za pomocą metalowego zamknięcia, które kiedyś można było spotkać w słynnych portmonetkach lub portfelach.

Etui jest odporne na wszelkie szkody i zniszczenia. Jest nie tylko bardzo funkcjonalne, stanowi także pełen klasy dodatek niezbędny w codziennym użytkowaniu. Idealny i sprawdzony pomysł na prezent.

Rozmiar: 8,5x17x2cm
Kolor: naturalny, brązowy