INNE

ETUI NA OKULARY FHM-M008 B

Kod produktu: FHM-M008 B
kolor naturalny
kolor naturalnykolor brązowy
Warianty:

Kolor naturalny

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 40.00PLN

Kolor brązowy

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 40.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
ETUI NA OKULARY
Osoba nosząca na co dzień okulary wie jak kłopotliwe może być ich przechowywanie. Okulary bardzo szybko się brudzą, dlatego trzeba je często czyścić, co może być męczące. Dlatego idealnym rozwiązaniem będzie zakup odpowiedniego pokrowca na okulary, który uchroni je przed zabrudzeniem i przed zniszczeniem.

Ciekawą propozycję etui na okulary, można znaleźć w sklepie portugalka. Tutejsze etui są wykonane z naturalnego korka, który w dotyku jest niezwykle miękki i przyjemny. Etui te są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, w brązie i w kolorze naturalnego korka, czyli bardzo jasnym. Etui to jest bardzo porządnej jakości, nie niszczy się po zetknięciu z wodą, wilgocią, czy innymi czynnikami. Rozmiar tego etui to 17 cm na 9cm, więc jest ono dosyć duże i zmieszczą się do niego okulary różnych rozmiarów.

Takie etui wspaniale też wypadnie jako prezent dla bliskiej osoby, która często odkłada swoje okulary, a potem nie może ich znaleźć. Takie etui ochroni je przed zniszczeniem i łatwiej będzie je namierzyć.

Rozmiar: 17x9cm
Kolor: naturalny, brązowy