INNE

ETUI NA OKULARY FHM-F012

Kod produktu: FHM-F012
kolor naturalny
Cena:40.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
ETUI NA OKULARY
Moda na troskę o własne zdrowie panuje od zawsze. Nie ma tu żadnych trendów, a każdy, kto chce zadbać o kondycję nie tylko fizyczną, sięga po opinie ekspertów w odpowiednej dziedzinie. Na szczególną uwagę zasługuje bez wątpienia nasz wzrok -  oczy są przecież zwierciadłem duszy. Osoby noszące okulary powinny sprawić sobie porządne etui, na przykład to z oferty naszego sklepu.

Etui na okulary wykonano z najwyższej jakości materiałów imitujących drewno korkowe. Etui o wymiarach 17 x 9 cm swobodnie pomieści każdy model okularów, dbając o ochronę przed ich zarysowaniem, bądź też połamaniem szkieł. Produkt o ciepłych odcieniach pomarańczy i beżu wzmocniono ciemnym paskiem po obwodzie oraz przeszyto nitką w kontrastującym kremowym kolorze.

Konkurencyjna cena wzmaga atrakcyjność produktu i sprawia, że wyróżnia się on na tle ofert innych sklepów prezentujących podobny asortyment. Etui jest odporne na otarcia i zadrapania, z powodzeniem przetrwa ulewny deszcz, czy silne opady śniegu. Jednym słowem -  wysoka jakość za niską cenę.

Rozmiar: 17x9cm
Kolor: naturalny