ETUI NA I'PADA

ETUI MINI TABLET COM-011 B

Kod produktu: COM-011 B
kolor brązowy, naturalny, biały
Warianty:

Kolor naturalny

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 95.00PLN

Kolor biały

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 95.00PLN

Kolor brązowy

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 95.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
POKRYWA EKRANU IPAD 2
Pokrowiec ten dedykowany jest do sprzętu większych gabarytów, jakim jest i’pad 2. Pokrowiec działa na zasadzie zapinanej skarpety. Dzięki takiemu zastosowaniu mamy dużo większą pewność, że nasz sprzęt jest bardzo dobrze zabezpieczony. Typ etui skarpetkowego jest etui spełniającym dwa podstawowe kryteria bezpieczeństwa naszego i’pada.

Po pierwsze chroni jego spód przed zarysowaniami, a po drugie chroni wyświetlacz naszego sprzętu przed rysami. Dodatkową zaletą tego typu pokrowca jest zapięcie, dzięki któremu wiemy, że nasz sprzęt nie będzie narażony na niebezpieczne wysuniecie się z pokrowca.

Etui zostało przygotowane w trzech odsłonach kolorystycznych, aby zadowolić każdego użytkownika. Jest to kolor biały, brązowy i naturalny. Najbardziej uniwersalnym kolorem w tym przypadku jest kolor naturalny, jednakże brązowy i biały cieszą się podobnym zainteresowaniem użytkowników. Wymiary pokrowca to 27 centymetrów na 23,4 centymetry na 2,5 centymetra.Etui to jest idealnym rozwiązaniem dla osób będących w ciągłym ruchu i nie zawsze mających czas na pilnowanie swojego i’pada.

Rozmiar: 27x23,4x2,5cm
Kolor: naturalny, brązowy, biały