WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

DONICZKA CV-002

Kod produktu: CV-002
kolor naturalny
Cena:85.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
DONICZKA
Prezentowana doniczka to produkt z najnowszej kolekcji, która zachowana została w bardzo naturalnych wręcz minimalistycznych kolorach. Taki zabieg ma na celu możliwość dopasowania do wielu wnętrz bez konieczności zmiany stylu danego pomieszczenia.

Doniczka przypomina pień drzewny, na którym zachowana została kora. Jest to idealny produkt dla osób, które zdecydują się na umieszczenie go w pomieszczeniach o barwach łagodnych, ziemistych, mowa tutaj o wszelkiego rodzaju brązach, beżach, szarości, zieleni. Doniczka ta bardzo pięknie będzie wyglądać w połączeniu z jasnymi kremowymi barwami. Może być jednak zestawiona na zasadzie przeciwności ze znacznie bardziej nasyconymi kolorystycznie kwiatami, na przykład ze storczykami w odcieniu malangi.

Doniczka ta będzie również znakomitym prezentem okazjonalnym dla osób, które lubią dekoracje kwiatowe a także dla tych, którzy są fanami ekologii. Jej naturalny wygląd sprawia, że wygląda ona jakby była robiona własnoręcznie, przez co tym bardziej zyskuje na wartości. Ponadto jest ona bardzo uniwersalna ze względu na swoje rozmiary, które są najpopularniejszymi spośród wybieranych.

Rozmiar: 25x22x25
Kolor: naturalny