AKCESORIA BIUROWE

DŁUGOPIS OFD-008

Kod produktu: OFD-008
kolor naturalny
Cena:50.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
DŁUGOPIS SREBRNY PRATEADA
Długopis to element niezbędny zarówno w pracy, w domu, jak i w szkole. Odpowiednio dobrany długopis to wizytówka jego właściciela. Mówi się także, że mówi wiele o charakterze jego użytkownika i zdradza niejedną cechę. Warto więc zadbać, aby długopis którym się posługujesz wyróżniał się doskonałą jakością i wyjątkowym wzornictwem.

Długopis z kolekcji PRATEADA ma długość 13 cm i jest dostępny w regularnej sprzedaży w wersji kolorystycznej ze srebrnymi wykończeniami. Elementy te świetnie kontrastują z przewodnim kolorem naturalnego drewna, z jakiego wykonano długopis. Aby nadać jemu bardziej realny wygląd, zachowano szczególną dokładność podczas odwzorowywania naturalnych cech drewna. Wykonany z bardzo wysokiej jakości tworzyw długopis stanowi wysmakowany i precyzyjny artykuł piśmienniczy, którego nie powstydzi się żaden szanowany biznesmen czy przedsiębiorcza kobieta.

Produkt świetnie nadaje się także na prezent, który uraduje osobę bliską naszemu sercu. Długoletnie przywiązanie gwarantowane!

Rozmiar: 13cm
Kolor: naturalny
Podobne do
Podobne do
Pasujące do