AKCESORIA BIUROWE

DŁUGOPIS OFD-001

Kod produktu: OFD-001
kolor naturalny
Cena:40.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
DŁUGOPIS SREBRNY "PRATA"
Nastał nowy trend na design i sposób prezentowania siebie w biurze. Zwykłe biurowe długopisy to już przeżytek. Dzięki temu produktowi każdy dzień w biurze będzie niepowtarzalny, gdyż cieszyć się będziemy zainteresowaniem ze strony kolegów i koleżanek.

Proponujemy wszystkim jeden z naszych nowszych produktów jakim jest widoczny na zdjęciu długopis. Posiada on standardową długość 13 centymetrów, a dodatkowo zastosowany w nim został kolor naturalny. Dzięki temu wyglądem bardzo łudząco przypomina kawałek drewna. Na uwagę zasługują także srebrne wykończenia – u góry i u dołu długopisu, jak również w jego mniejszej połowie. Dzięki temu długopis wygląda na bardziej elegancki.

Jego zastosowanie jest wszechstronne, gdyż nie będziemy musieli się już musieli wstydzić zwykłych szarych długopisów. Długopisem tego typu zrobimy prawdziwą furorę, gdyż posiada on elegancki design, a przede wszystkim jego wygląd sprawia wrażenie jakbyśmy wcale nie pisali długopisem lecz kawałkiem szlachetnego drewna, co jeszcze bardziej podkreśla w towarzystwie jego unikatowość.

Rozmiar: 13cm
Kolor: naturalny
Podobne do
Podobne do
Pasujące do