AKCESORIA BIUROWE

DŁUGOPIS KULKOWY OFD-011

Kod produktu: OFD-011
kolor naturalny
Cena:50.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
DŁUGOPIS KULKOWY Z POKRYWKĄ
Wspaniały długopis dla każdego szanującego się biznesmena. Prezentujemy państwu jedną z naszych perełek biurowych.  Nastał koniec szarych i nudnych długopisów biurowych, które nie wyróżniały się niczym nadzwyczajnym. Dzięki temu modelowi zyskamy o wiele więcej niż tylko narzędzie biurowe.

Wzbudzimy nim zapewne wielkie zainteresowanie gdyż jak widać na zamieszczonej fotografii jest on wykonany z koloru naturalnego ze srebrnymi wstawkami ze srebrną pokrywką. Wstawki stanowią początek i zakończenie długopisu, a także srebrny pierścień w jego połowie co jeszcze bardziej podkreśla jego unikatowość i wyjątkowość. Kolor ten daje idealne odzwierciedlenie naturalnego koloru drzewa, przez co łudząco przypomina jego kawałek.

Dzięki temu długopisowi każde spotkanie będzie wyjątkowe, a my już nie będziemy musieli się wstydzić zwykłego szarego długopisu, który nie reprezentował sobą nic specjalnego. Dzięki temu modelowi wzbudzimy prawdziwe zainteresowanie wśród znajomych z pracy, a także klientów biznesowych.

Kolor: naturalny
Podobne do
Podobne do
Pasujące do