AKCESORIA BIUROWE

DŁUGOPIS 9270.01.OF22

Kod produktu: 9270.01.OF22
kolor naturalny
Cena:55.00PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
DŁUGOPIS SREBRNY "EXECUTIVE"
Wspaniały długopis dla każdego sanującego się biznesmena. Prezentujemy państwu jedną z naszych perełek biurowych. Długopis, który jest zdecydowanie grubszy od standardowego. Nastał koniec szarych i nudnych długopisów biurowych, które nie wyróżniały się niczym nadzwyczajnym. Dzięki temu modelowi zyskamy o wiele więcej niż tylko narzędzie biurowe.

Wzbudzimy nim zapewne wielkie zainteresowanie gdyż jak widać na zamieszczonej fotografii jest on wykonany z koloru naturalnego ze srebrnymi wstawkami. Wstawki stanowią początek i zakończenie długopisu, a także srebrny pierścień w jego połowie co jeszcze bardziej podkreśla jego unikatowość i wyjątkowość Kolor ten daje idealne odzwierciedlenie naturalnego koloru drzewa, przez co łudząco przypomina jego kawałek.

Dzięki temu długopisowi każde spotkanie będzie wyjątkowe, a my już nie będziemy musieli się wstydzić zwykłego szarego długopisu, który nie reprezentował sobą nic specjalnego. Dzięki temu modelowi wzbudzimy prawdziwe zainteresowanie wśród znajomych z pracy, a także klientów biznesowych.

Kolor: naturalny
Podobne do
Podobne do
Pasujące do