BRELOKI

BRELOK FHM-M045

Kod produktu: FHM-M045
kolor naturalny
Cena:37.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BRELOK PÓŁ KSIĘŻYCA NA KLUCZE
Każda z kobiet boryka się z problemem kluczy w swojej torebce. Niejednokrotnie zanim uda nam się je znaleźć mija sporo cennego czasu.

Z rozwiązaniem przychodzi nasz produkt. Jak widać na zamieszczonej fotografii jest to idealnie wykończona sakiewka w kolorze naturalnym. Na uwagę zasługuje fakt, że sakiewka jest zapinana na zameczek i dodatkowo posiada dwa zaczepy - jeden do zapięcia kluczy, a drugi do przyczepienia go w torebce. Wszystkie te elementy idealnie współgrają z sobą tworząc jedną całość, która sprawi, że odnalezienie kluczy w torebce przestanie być problemem. Sakiewka jest w kształcie półksiężyca o wymiarach 7,5 centymetra na 4,5 centymetra na 3 centymetry - dzięki temu mamy pewność, że każdy z naszych kluczy zmieści się w sakiewce. Na uwagę zasługują także delikatne obszycia umiejscowione nieopodal wstawionego zamka, które są praktycznie nie widoczne, a są doskonałym zabezpieczeniem przed zepsuciem.

Brelok jest idealnym rozwiązanie dla każdej kobiety i nie tylko. Idealnie sprawdzi się w każdej kobiecej torebce ułatwiając znalezienie w niej kluczy, ale będzie również pomocny mężczyznom, a jego neutralny kolor sprawia, że jest to unikatowy gadżet.

Rozmiar: 7,5x4,5x3cm
Kolor: naturalny
Podobne do
Podobne do