BRELOKI

BRELOK FHM-M026

Kod produktu: FHM-M026
kolor naturalny
Cena:37.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BRELOK "SERCE"
Niejednokrotnie każda z kobiet borykała się z problemem dodatków do swoich stylizacji. Jet to dość istotne, gdyż w nieskończonej kreacji zawsze będzie nam czegoś brakować i nie będziemy czuć się aż tak pewnie.

Kreacjom zazwyczaj brakuje jednej małej rzeczy. Czegoś, co dostrzeże sprawne oko, elementu, który doda nam pewności siebie. Z takim rozwiązaniem przychodzimy my i nasz nowy brelok. Jak widać na zamieszczonej fotografii podstawę breloka stanowi materiał w ciemnym kolorze ze srebrnym zapięciem, który idealnie komponuje się w każdej kreacji. Nie ważne czy jest to codzienne spotkanie czy też wyjście wieczorem na kolację - podstawa zawsze idealnie wkomponuje się do naszej kreacji - a o to nam przecież chodzi. Zwieńczenie całości natomiast stanowi precyzyjnie wykonane serce w kolorze naturalnym. Brelok ma wymiary 5,5 centymetra na 6 centymetrów. Jak widać na zamieszczonej fotografii możemy zobaczyć jak precyzyjnie zostało wykonane serce, z delikatnym obszyciem.

Brelok jest idealnym rozwiązaniem dla każdej kobiety. Jest to element, który uzupełni każdą kobiecą stylizację. Nada się, jako ozdoba do torebki czy też przywieszka do kluczy. Jest to także świetny pomysł na prezent.

Rozmiar: 5,5x6cm
Kolor: naturalny