BRELOKI

BRELOK FHM-M011

Kod produktu: FHM-F011
kolor naturalny
Cena:30.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BRELOK NATURALNY
Uniwersalny brelok dopasowany nie tylko dla kobiet, również mężczyźni mogą z niego skorzystać i cieszyć się jego funkcjonalnością. Jego unikatowość polega na bardzo prostym zastosowanym zabiegu. Proszę zwrócić uwagę na zamieszczone zdjęcie. Widać na nim dokładnie, że brelok można przymocować do żądanej do nas rzeczy za pomocą pierścienia. Dodatkowo wzmocniony został on metalową nasadką w kolorze srebra, dzięki czemu możliwe jest zapięcie na breloku kolejnej rzeczy. Jest to bardzo uniwersalne rozwiązanie pozwalające na konfigurację brelokiem wedle naszych potrzeb.

Kolor naturalny – z lekkimi białymi wstawkami - sprawia, że zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą bez przeszkód korzystać z breloka. Wymiary prezentowanego breloka to 3 centymetry na 8 centymetrów.

Brelok daje wiele możliwości konfiguracyjnych, dzięki niemu możemy dokładnie dostosować go do naszych potrzeb i wedle naszego uznania dopiąć do niego niezbędne nam rzeczy. Brelok tak samo może służyć jako ozdoba sam w sobie, wszystko za sprawą odpowiedniego designu i dobranego koloru.

Rozmiar: 3x8cm
Kolor: naturalny
Podobne do
Podobne do