BRELOKI

BRELOK FHH-M003

Kod produktu: FHH-M003
kolor naturalny
Cena:35.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BRELOK Z SASZETKĄ NA KLUCZE
Świetny brelok dzięki któremu skończą się odwieczne problemy ze znalezieniem kluczy w torebce. Każda z nas zapewne zna to uczucie bezradności kiedy przychodzi do odnalezienia kluczy w naszej torebce, w której panuje tylko nam pojęty ład i porządek.

Z rozwiązaniem przychodzi model breloka zaprojektowany specjalnie na takie sytuacje. Jak widać na zdjęciu jest to wspaniały brelok w kolorze naturalnym – co dodatkowo podkreśla jego unikatowość i styl – z przeznaczeniem na klucze. Skończą się odwieczne dylematy i problemy ze znalezieniem kluczy. Jak widać na fotografii, brelok posiada specjalne zapięcie umożliwiające zamontowanie go w dowolnie wybranym przez nas miejscu. Tak samo posiada stylowy zameczek, dzięki któremu nasze klucze zawsze pozostaną na miejscu i nie rozsypią się po torebce.

Wymiary naszego breloka to 9 centymetrów na 13 centymetrów, co zaspokoi każdą kobietę i pozwoli jej trzymać swoje klucze zawsze w jednym miejscu. Brelok idealnie nadaje się na prezent, a każda osoba z niego korzystająca będzie zachwycona.

Rozmiar: 9x13cm
Kolor: naturalny
Podobne do
Podobne do