BRANSOLETKI

BRANSOLETKA FH-SJ 110

Kod produktu: FH-SJ 110
BRANSOLETKA FH-SJ 110
Stara cena:70.00PLN
Cena promocyjna:35.00PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BEŻOWA BRANSOLETKA Z TURKUSOWYMI DODATKAMI
To interesująca bransoletka z trzech korkowych rzemyków z dekoracyjnymi turkusowymi elementami. Zapięcie w formie łańcuszka ułatwia idealne dopasowanie rozmiaru. Najbardziej spodoba się tym osobom, które lubią kolor turkusowy i cenią naturalne dodatki. Mogą się nią także zainteresować osoby, które wybrały w ubiorze styl etniczny.

Ta bransoletka jest wykonana z prawie wyłącznie z naturalnych materiałów. Ma ona niezwykle ciekawy design. Dzięki temu, że faktura korka jest widoczna, bransoletka wygląda jakby była wykonana z drewna. To jeszcze bardziej przypomina o naturze. Możliwe, że tę bransoletkę wybierze osoba, której skojarzy się ona z turkusowymi morskimi falami i naturalnym drewnem lub po prostu z wakacjami.

Warto podkreślić, że ta bransoletka to doskonała alternatywa dla biżuterii robionej w tysiącach egzemplarzy. Oryginalność wykonania uzyskaliśmy dzięki użyciu naturalnego korka i jego niepowtarzalnej faktury. Ta bransoletka to propozycja dla osób, które cenią oryginalny styl i naturalność. Możliwe, że odpowiednia będzie właśnie dla Ciebie.