BIŻUTERIA

BRANSOLETKA FH-ART 509

Kod produktu: FH-ART 509
kolor brązowy
Warianty:

BRANSOLETKA FH-ART 509 - roz.1

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 55.00PLN

BRANSOLETKA FH-ART 509 - roz.2

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 55.00PLN

BRANSOLETKA FH-ART 509 - roz.3

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 55.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BRANSOLETKA PLECIONA Z ZAPIĘCIEM
Prosta bransoletka z jednego rzemyka. Srebrne zapięcie to nie tylko praktyczny element, ale przede wszystkim ozdoba. To sprawia, że ten produkt spodoba się zarówno miłośnikom wyłącznie rzemykowych ozdób, jak i tym, którzy uwielbiają wszelkiego typu interesujące elementy.

Ta bransoletka została wykonana z naturalnych materiałów. Pleciony rzemyk to nic innego jak elastyczny portugalski korek. To wyróżnia tę bransoletkę na tle wielu sztucznych wyrobów. Korek to nie tylko naturalny materiał, za którym przepada wiele osób. Taką bransoletkę nosi się o wiele przyjemniej niż ozdobę zrobioną w całości z metalu czy plastiku, w dodatku wykonaną maszynowo i często bez oryginalnego pomysłu.

Charakter tej bransoletki pozwala na to, by założyć ją zarówno do formalnego, jak i bardziej codziennego stroju. Stonowane kolory i forma to proste, ale i w pewnych warunkach efektowne elementy, które sprawiają, że taki produkt wybiera wiele osób. Ponieważ ta bransoletka sprawdzi się w każdej sytuacji jest to doskonały pomysł na podarunek.

Rozmiar: 1/2/3
Kolor: brązowy
Podobne do
Podobne do