BRANSOLETKI

BRANSOLETKA FH-ART 219

Kod produktu: FH-ART 219
kolor naturalny
Warianty:

BRANSOLETKA FH-ART 219 - roz.1

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 115.00PLN

BRANSOLETKA FH-ART 219 - roz.2

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 115.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BRANSOLETKA PLECIONA Z CERAMIKĄ (FUKSJA/ZIELEŃ/LIMONKA)
Ta bransoletka została stworzona po to, by zwracać uwagę. Jest idealna dla osób, które lubią mocne a zarazem interesujące połączenia kolorów.

Bransoletka została zrobiona z materiałów wysokiej jakości. Rzemyki to naturalny portugalski korek, dzięki któremu ta ozdoba ma tak piękny kolor. Jest to materiał wytrzymały, a dodatkowo wygodnie się go nosi. Warto dodać, że ta ozdoba nie ma żadnych sztucznych elementów. Plastikowe bransoletki często uznawane są za mało eleganckie. Ta na szczęście do takich nie należy.

Można wykorzystać ją jako interesujące ożywienie stonowanego stroju lub jako podkreślenie stylu. Idealne rozwiązanie dla osób, które cenią biżuterię z naturalnych materiałów a trafiają jedynie na proste i mało interesujące wzory. Ta bransoletka to tylko mały drobiazg, jednak ma na tyle intrygujące połączenie kolorystyczne, że na pewno podkreśli nasz styl i osobowość. Jeśli ktoś lubi mocne akcenty i takie zestawienia barw, powinien zdecydować się na ten model. Kto wie, może to właśnie tę bransoletkę powinnaś wybrać?

Rozmiar: 1/2
Kolor: naturalny
Podobne do
Podobne do