BIŻUTERIA

BRANSOLETKA FH-ART 210

Kod produktu: FH-ART 210
kolor naturalny
Warianty:

BRANSOLETKA FH-ART 210 - roz.1

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 115.00PLN

BRANSOLETKA FH-ART 210 - roz.2

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 115.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BRANSOLETKA PLECIONA Z CERAMIKĄ (SZARY/NIEBIESKI) I Z SOWĄ
Interesująca bransoletka wykonana z materiałów dobrej jakości. Odpowiedni dobór kolorów i ciekawe rozwiązanie na pewno spodoba się wielu paniom.

Plecione rzemyki zostały wykonane z naturalnego korka. To sprawia, że ten produkt jest nie tylko bardzo estetyczny, ale również naturalny. Dzięki dobremu połączeniu kolorów ten gadżet może stanowić ciekawy akcent w przypadku każdego ubioru. To również gadżet, który wybiorą osoby lubiące rzeczy naturalne i nienawidzące sztucznych, plastikowych ozdób. Naturalny portugalski korek to nie tylko wygoda, ale i ciekawa faktura oraz kolor – warto o tym pamiętać.

Ta bransoletka stawia na świeżość – koloru i wzoru. Będzie idealna dla osoby, która lubi wyróżniać się z tłumu, ale także dla tych kobiet, które po prostu uwielbiają kolor niebieski i mają wiele takich ubrań. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by wybrać własne, jeszcze lepsze połączenie kolorystyczne i stylowe. Kto wie, może wybierzesz właśnie tę bransoletkę z naszej kolekcji naturalnej biżuterii.

Rozmiar: 1/2
Kolor: naturalny