BRANSOLETKI

BRANSOLETKA FH-ART 169

Kod produktu: FH-ART 169
kolor naturalny
Cena:85.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BRANSOLETKA Z PODWÓJNYMI METALOWYMI, SREBRNYMI TUBAMI
W tym modelu bransoletki do produkcji użyto dwóch rzemieni. Zostały one bardzo ładnie wykończone eleganckim, unikatowym zapięciem wykonanym ze srebra. Dodatkowo na rzemieniach widnieją, jako element zwiększający atrakcyjność bransoletki – podwójne srebrne tuby łączące ze sobą dwa rzemienie. Takie rozwiązanie w połączeniu ze sobą dwóch rzemieni jest bardzo popularne, jednakże w głównej mierze od powodzenia tego zabiegu zależy profesjonalizm, który w tym konkretnym modelu jest na bardzo wysokim poziomie. Zastosowany tutaj kolor to naturalny w nieregularnych odcieniach, dzięki czemu mamy do czynienia z prawdziwym arcydziełem.

Rozmiar bransoletki to 1/2 co w połączeniu z dość masywnie wyglądającymi tubami sprawia wrażenie, że model ten jest cięży aniżeli w rzeczywistości.

Unikatowy design spełni oczekiwania każdej kobiety. Natomiast kolor rzemieni jaki został zastosowany sprzyja każdej okazji, czy to tej biznesowej czy bardziej prywatnej. Bransoletka idealnie wpasuje się w lekkie stylizacje z uwagi na jej masywny wygląd. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie w tym modelu.

Rozmiar: 1/2
Kolor: naturalny