BRANSOLETKI

BRANSOLETKA FH-ART 1506

Kod produktu: FH-ART 1506
kolor brązowy
Warianty:

BRANSOLETKA FH-ART 1506 - roz.1

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 100.00PLN

BRANSOLETKA FH-ART 1506 - roz.2

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 100.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BRANSOLETKA Z SERCEM I Z DODATKAMI METALOWYMI
Efektowna, błyszcząca bransoletka. Bardzo modna,  pasująca do wielu stylizacji. Nada twoim kreacjom egzotycznego smaczku. Można ją nosić zarówno do dżinsu jak i do bardziej eleganckich sukienek. Pokazuje, że jej właścicielka to kobieta dynamiczna, pełna radości, umiejąca czerpać z życia pełnymi garściami. Błyskotliwa i powabna. Wystarczy, że delikatnie poruszysz ręką a już piękne charmsy nawleczone na nią połyskują uwodzicielsko. Bransoletka ma w sobie wspomnienie słonecznych plaż, wybielonych morską wodą pni. Jest niezwykła i oryginalna.

Jej główny atut to materiał, z którego ją zrobiono. To korkowe rzemienie, tworzywo ze słonecznej Portugalii. Korek to tworzywo niezwykłe, oryginalne i ekologiczne. Jest bardzo funkcjonalny, lekki, nie nasiąka wilgocią, bardzo łatwo się czyści. Dzięki zastosowaniu korka, bransoletka staje się przedmiotem unikatowym, jedynym w swoim rodzaju.

Nosząc tę bransoletkę dajesz sygnał, ze nie są Ci obojętne losy przyrody, że jesteś osobą wolną, o pięknej duszy. Bądź oryginalna, bądź eko, zakochaj się w korku!

Rozmiar: 1/2
kolor: brązowy