BIŻUTERIA

BRANSOLETKA FH-ART 1502

Kod produktu: FH-ART 1502
kolor naturalny
Warianty:

BRANSOLETKA FH-ART 1502 - roz.1

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 75.00PLN

BRANSOLETKA FH-ART 1502 - roz.2

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 75.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BRANSOLETKA PLECIONA Z GŁOWĄ I OGONEM WĘŻA - SREBRNY METAL
Niesamowita bransoletka, która wygląda jakby wokół Twojego nadgarstka wił się tajemniczy wąż. Ma w sobie urok i tajemnicę, możesz się poczuć jak hinduska księżniczka, w tajemniczych , kwietnych ogrodach. Bransoletka tak efektowna, że sama wystarczy za ozdobę wielu kreacji. W zimowe dni przypomni Ci egzotyczne wyprawy, ciepło tropikalnego lasu. Patrząc na nią łatwiej będzie znieść szarugę za oknem.

Dwa plecione, korkowe rzemienie, miękko oplotą Twoją rękę, a niesamowite piękno i unikatowość korka sprawią, ze Twoja bransoletka będzie jedyna na świecie. Korek ze słonecznej Portugalii to tworzywo niesamowite i oryginalne, jego niepowtarzalna faktura sprawia, że przedmioty z niego wykonane są całkowicie unikalne. Możesz mieć pewność, ze nigdy nie powstanie identyczny egzemplarz. Poza niewątpliwym pięknem, korek ma też niebywałe właściwości użytkowe, jest bardzo lekki, nie nasiąka wilgocią, bardzo łatwo się czyści.

Jeśli jesteś kobietą, która kocha tajemnice, ceni sobie przedmioty piękne i oryginalne, to ta bransoletka czeka właśnie na Ciebie.

Rozmiar: 1/2
kolor: naturalny