WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

ABAŻUR C1

Kod produktu: C1
kolor naturalny
Cena:600.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
OKRĄGŁY ABAŻUR
W każdym domu znajduje się element nieodłączny w życiu człowieka – lampa. To tylko od nas samych zależy czy będzie to przedmiot zwykły i szary czy też znajdziemy coś naprawdę wyjątkowego co zadowoli nie tylko nasze oczekiwania, ale także wprawi naszych znajomych i gości w podziw i zazdrość. Nie wiele jest tego typu przedmiotów, jednak my prezentujemy państwu naszą unikatową lampę z bazą.

Jak widać na zamieszczonej fotografii bazę lampy stanowi podstawa wykonana z drewna, dzięki czemu czujemy się jakbyśmy byli pośrodku lasu. Abażur został wykonany w delikatnym naturalnym kolorze i ma kształt koła. Na fotografii bardzo dobrze widać, że każdy z elementów idealnie ze sobą współgra. Rozmiar abażura to 46 centymetrów na 26 centymetrów na 20 centymetrów.

Jest to jeden z najnowszych trendów designu, który powinien się znaleźć w każdym domu. Lampa idealnie sprawdza się także jako prezent. Delikatność abażuru, z dość solidnie wyglądającą bazą sprawia ogólnie bardzo pozytywne wrażenie, a efekt nocny zadowoli każdego.

Rozmiar: 45x26x20cm
Kolor: naturalny
Podobne do
Podobne do
Pasujące do